Zatrzymując się w Loxone Wise Show House – Część 1

, ponieważ budynek trwa w automatycznym domu 2.0, wkrótce będziemy wymagać, aby udoskonalić nasze plany dotyczące pierwszej poprawki elektrycznej, z powodu rozpoczęcia około listopada. Oznacza to, że wymagamy sfinalizowania naszej specyfikacji dla mądrego elementu domu naszego budowy. Więc jaki znacznie lepszy czas, aby uzyskać zaproszenie od Loxone na pozostanie w ich domu na kilka nocy!

Kim są loxone?

W 2008 roku Thomas Moser i Martin Öller zebrał się, aby rozwiązać problem mądrego domu. Rok później LOXONE został założony, a także w ciągu dekady, rozwinął się on do firmy z znacznie ponad 250 pracownikami, a jego system zasilał znacznie ponad 85 000 mądrych domów na całym świecie.

LOXONE Show Home

Położony po drugiej stronie drogi od swojej austriackiej siedziby w idyllicznej wiosce Kollerschlag, Loxone Show House jest współczesną oazą wśród wiejskiej gromady domów.

Zbudowany w 2016 roku ten dom o powierzchni 5 sypialni o powierzchni 260 metrów kwadratowych został stworzony na zamówienie, aby pokazać potencjalnych samozadowoleń, projektantów, a także partnerów dokładnie, jak działa prawdziwy mądry dom.

Jego beton, a także budynek ramy drewnianej są ogrzewane za pomocą UFH, a także ciepłej pompy. Na dachach znajduje się system Solar PV o 5 kWP, a także bateria 3,6 kWh Fronius w pomieszczeniu.

Żadnych sztuczek. Prawdziwe mądre domy

Zobowiązanie Loxone „Bez sztuczki, prawdziwe mądre domy” to nie tylko linia reklamowa. To jest automatyzacja domu, jak musi być. Autonomiczne podejmowanie decyzji przez system loxone usuwa tony od właściciela domu, zamiast być dodatkowym problemem, takim jak wiele innych.

Systemowi można zarządzać z iPadów montowanych na ścianie, a także dokładnie ta sama aplikacja jest również oferowana dla twojego smartfona. Jednak wiele zadań działa bez żadnej indywidualnej interwencji.

Jest to znakomite dokładnie to, jak ekstrawaganckie wdrożenie wdrożenia automatycznego oświetlenia. Wkrótce zostaniesz wykorzystywany do domu, zmieniając sceny oświetlenia, ślepy pozycje, a także odtwarzanie muzyczne natychmiast przez cały dzień.

Czujniki ruchu wykorzystywane do tych funkcji mogą być również stosowane jako alarm włamywalny, aby bezpieczeństwo jest idealne.

Przełączniki ścienne loxone są wielofunkcyjne, ale proste do zrozumienia, ponieważ wydobywają dokładnie te same funkcje w każdym pokoju.

Ponieważ o wiele więcej z nas wkracza w domy o niskiej energii, Blind Manage będzie o wiele ważniejszy, umożliwiając Słońce ogrzanie domu, jednocześnie natychmiast zamykając się, aby zabezpieczyć go przed przegrzaniem.

Miniserver

LOXONE Miniserver jest sercem systemu, sprzętu, który wykonuje wszystkie działania logiczne w regionalnym sprzęcie, a nie zależne od zewnętrznych usług w chmurze, które mogą wprowadzić niezawodność, opóźnienie i problemy z prywatnością.

Służba końcowa domu wystawowego jest przestrzeń zakładu na dole, a także jest dziełem sztuki OCD.

Projekt Loxone umożliwia praktycznie nieograniczony wzrost, a system drzew jest jednym z wielu udanych postępów firmy. Jest stworzony, aby przyspieszyć czas instalacji, wykorzystując nawet 80% mniej okablowania oprócz dostarczania „funkcjonalnej zapewnienia” produktów, które bezproblemowo współpracują.

Siła zastrzeżona

I ten gwarantowany poziom wydajności jest tutaj celem. W wielu metodach współczesny mądry dom zamienił się w trochę bałaganu. Chociaż nigdy nie było większego wyboru, nigdy nie było znacznie więcej bólu głowy.

Wiele aplikacji, brak jakiejkolwiek znaczącej integracji, a także produkty, które mogą zająć godziny utrzymania czasu, kiedy mają uczynić twoje życie o wiele wygodniejsze.

Technika LOXONE jest dostarczanie różnych gadżetów automatyzacji domów, które działają razem, gwarantowane. Nie ma rosyjskiej ruletki, która próbuje sprawdzić, czy te żarówki LED w Twojej kuchni będą współpracować z nowym mądrym ściemniaczem domu. Jest podobny do modelu Apple, produktów z jednego źródła, które są tworzone do pracy bezbłędnie.

Nie oznacza to jednak systemu zamkniętego. LOXONE są nadal dostępne do integracji z innymi protokołami, a także producentami, w stosownych przypadkach, na przykład obsługują RS-232, RS-485, Dali, DMX, Enocean, Modbus, Fröling, 1-Wire, a także internorm. Ponadto masz normalną różnorodność cyfrowych, a także analogowych we/wy, które można wykorzystać do połączenia z prawie każdym innym urządzeniem.

Ale problem opracowania tego wszystkiego pochodzi od właściciela domu, a także przekazywany partnerom ekspertów, a także Wise House Installer w sieci Loxone. Odkryj jeden w pobliżu tutaj.

Modernizacja

Loxone ustalił swoją bezprzewodową innowacje „powietrzne”, aby umożliwić system retro do właściwości. Jest to w pełni skłonna sieć bezprzewodowa (nie Wi-Fi), która umożliwia właścicielom istniejących domów skonfigurowanie systemu bez wymogu ścian, a także uruchamiania w nowych kablach.

Nawet foR istniejących właścicieli systemów loxone Jest to fantastyczny wybór, a także zapewnia im możliwość dodania funkcji lub gadżetu, o którym może zostać zapomniane na początku.

Podaj przejście na ścianie, która nie została podana, a nawet na szklanych drzwiach, bez problemu, air Loxone może to naprawić.

Przyszłość

LOXONE mają rozszerzyć swoją działalność, a także zasięg, gdy patrzą na inne rynki, takie jak rynek hotelarstwa, a także inne instalacje przemysłowe. Oto kilka przykładów, takich jak Czerwony Krzyż w Barcelonie, a także browar Hofstetten, który tworzy piwo Loxone.

Następnym razem

W części 2, a także w części 3, przyjrzymy się siedzibie Loxone oprócz naszego do Baudisch w pobliżu Stuttgart, domu do jednego z partnerów produkujących Loxone, oprócz miejsca dla jednego z ich mądrych domów.

Nasze Go do Loxone Showhome w Austrii było doświadczeniem otwierającym oczy, a także takim, który chcemy wszystkie te funkcje w Automated House 2.0.

Możesz przestrzegać wraz z naszym samodzielnym rozwojem tutaj, a także przejść do loxone.com, aby odkryć więcej.

Podziękowania dla Loxone za ich wspaniałą gościnność, dla Scotta z uosobienia życia dla wszystkich mędrców, a także szczególnie dla naszego przewodnika, kierowcy i obywatela loxone profesjonalnego Tyron. Nasz pobyt w Austrii był niezapomniany, a także mamy nadzieję wrócić, aby spróbować znacznie więcej tej rewelacyjnej wsi w przyszłości.

Przeczytaj wszystkie 3 części naszej serii LOXONE… Część 1 – Zatrzymanie się w Loxone Wise Show HomePart 2 – Zatrzymanie się w Loxone Wise Show HomePart 3 – Zatrzymywanie się w domu Loxone Wise Show Home

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest19
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post