Słoneczny styl Puerto Vallarta

miałem szczęście udać się do Puerto Vallarta w Meksyku w tym święta, a także być prawdomównym, że naprawdę tutaj, gdy to komponuję – krzesło plażowe, widok z Pacyfiku, ciepłe słońce, jak to Cóż, boi się znacznie bardziej niż kiedykolwiek powrót do zimna!

Puerto Vallarta jest małym miastem plażowym, rozumianym licznym jako miejsce podróżne, jednak był to jego autentyczny urok, a także rustykalny urok, który najbardziej przykuł moją uwagę. Od nieograniczonej liczby płytek, po bezproblemowe przestrzenie mieszkalne wewnętrzne/zewnętrzne, po kutego żelaza, a także zaniżone, ale całkowicie urządzone fasady, ta lokalizacja jest naprawdę magiczna.

Sama podróż była niesamowita, jednak to, co nadal zauważyłem, było dokładnie, jak piękna jest ta lokalizacja z stylu. Puerto Vallarta, a zwłaszcza dzielnica starego miasta, jest bogata w historię, a także piękny design, a także dekoracje.

Oto ujęcie hausiendy, o której jedna noc zjedliśmy obiad. Jest to jednak obszar mieszkalny, że nie widzisz, że jest całkowicie otwarty z jednej strony na centralny dziedziniec. Czuje się tak autentyczny, a także lubię wszystkie białe i kremowe z ciepłymi pomarańczowo-czerwonymi akcentami.

Było również kilka lokalizacji, które odkryłem wzdłuż metody, które były w stanie przyjąć konwencjonalną meksykańską motywację, a następnie zaktualizować ją w znacznie bardziej współczesny sposób.

Ta restauracja plażowa jest fantastycznym przykładem. Podoba mi się ta metoda, którą położyli brukowane kostki w wzorze jodełka!

Mógłbym dalej trwać przez wiele dni o tym, jak jestem pod wpływem tej lokalizacji, a także mam nadzieję, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy podzielę się o wiele więcej zdjęć. Jednak na razie wymagam wzroku z laptopa, a także namoczenia w słońcu, podczas gdy wciąż mam szansę!

Kredyty fotograficzne: 1-6. Joel Bray

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post