Designer Miejsce: Drake Devonshire

Niesamowita placówka Drake Hotel w centrum Toronto, Drake Devonshire w malowniczym kraju Edward Country zdobył kilka wielkich uznanych w stylu, biorąc pod uwagę, że otworzył się w 2014 roku. Ten hipster rustykalny, Lakeside Living, powstał przez Lakeside Living Living. John Tong z +Tongtong został niedawno nominowany do najlepszego stylu restauracji w Ameryce Północnej przez James Beard Awards. W Drake-by-the-Lake naturalny atrakcyjność ustawienia jeziora jest zgodna z doskonałą kolekcją sztuki, a także o żywym wystroju. Kliknij, aby uzyskać wycieczkę pięknie zaprojektowanej przestrzeni.

Przestrzeń jadalni A-Frame, opracowana przez duże panele z ruchomego szkła, opracowano z jodły Douglas, wzmocniona stalą, a także wspornik nad bankiem Lane Creek. Niezbędne krzesła do jadalni wybierane ręcznie z antyków, a także sklepów z używanymi dziedzinami, wyblakłe białe drewniane podłogi, a także stoły do ​​jadalni inspirowane warstwą nadaje się do obozu.

W barze restauracji duże okna zapewniają panoramiczny widok na jezioro Ontario, podczas gdy lampy wykonane na zamówienie z przemysłowymi kopułami szklanymi są riffem na morskim wyglądzie.

Old School Shutters blokują kilka promieni na pokładzie, jednak ogień poniżej na plaży przywołuje w ciągu dnia lub nocy.

Pawilon jest zdominowany przez mural od podłogi do sufitu przez duet z Brooklynu Faile, na który wpływają billboardy, a także plakaty marketingowe.

Święte kolorowe przestrzenie na dziedzińcu są antytezą anonimowych, podobnych apartamentów hotelowych, po prostu doświadczają dziwacznej lalki ludowej na każdym łóżku. Grafika Team Macho, a także Rick Leong, meble na zamówienie, a także antyki pochodzące z Antique Show Brimfield podkreślają specjalną postać każdego pokoju.

Panelowe panele, a także rustykalne krany krzyżowe zapewniają łazienki wiejskim wrażenie, jednak marmurowe prysznice są najnowocześniejsze.

Space Game Games Space to powrót do domowej sali rec, łącznie ze stołem Ping Pong, a także telewizorem. Okna od podłogi do sufitu ignorują Lane Creek z jednej strony, a także na terenie hotelowe z drugiej.

Cegła i zmaltretowane podłogi zapewniają lobby zdecydowanie miejski, poprzednio faktyczny wygląd hotelu, a płytki dodają dużego wzoru. Kollaż ptaków na dużą skalę Jennifer Murphy to amalgamat starych czasopism przyrodniczych, a także podręczników.

Region Prince Edward jest kluczowym obszarem migracji ptaków, a także fantastycznej niebieskiej czapli często gos do linii brzegowej Devonshire. Artystka Gillian Goerz przedstawia ilustrowany hołd Heron dla notatnika, instalacji ścian w stylu galerii w korytarzu Drake na górze.

Osobiste patio z szeroko zakrojonym widokiem na jezioro Ontario jest częścią apelu rezerwacji apartamentu właściciela, który jest wyposażony jak gigantyczny domek na drzewie dla dorosłych. Ceglany kominek, a także meble według +Tongtonga nadają klimat z połowy wieku.

W nocy apartament A Rame bierze na powietrze glam tipi. Ściana okien, a także szklane balustrady poprawiają płynne połączenie między promiennym wnętrzem, a StarrY Noc.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post