Tour a J.Crew Designer’s Upstate New York Country House

, a także pracując w Nowym Jorku przez 20 lat, projektant odzieży męskiej, Frank Muytjens, potrzebował lokalizacji, w której mógłby się zrelaksować, a także ładować się po gorączkowym tygodniu w mieście. „W chwili, gdy mój pies, Holender, wskakuje do pojazdu, by znaleźć tutaj do Hillsdale, wydaje się, że jedziemy na małe wakacje. Natychmiast się zrelaksuję. To najlepsze uczucie ” – mówi.

Frank znalazł lokalizację z możliwością około 16 lat temu, kiedy był w stanie Nowy Jork, pomagając kumplowi odnosić jej dom. Zauważył zrujnowany, a także niezamieszkany bit do domu na dokładnie tej samej drodze, która później została odnowiona przez nowych właścicieli. „Podobał mi się energia domu – jego rustykalny, choć stylowy design podobał mi się, a także system dachowy Gambrel, a także gonty cedrowej zapewniają mu ponadczasowy wygląd”. Zaproś się do obszaru o powierzchni 1200 stóp kwadratowych, który jest pełen skarbów, a przede wszystkim styl.

Frank Muytjens, a także jego ceniona Vizsla, Holenderska, wykonują 2 1⁄2 godziny jazdy z Brooklynu do tego Hillsdale w Nowym Jorku, w każdym weekend przez cały rok.

Pasmo z czerwonego cedru, wyblakłe drewniane stopnie, a także wędrujące rośliny stanowią dom niechlujny urok.

Holendrzy zadeklarowało ten okonię w wypełnionym światłem salonie. Rzut indygo odkryty w Tokio, a także poduszki Frank skonstruowane ze skrawków vintage indygo, które zebrał, są jasnym kontrapunktem neutralnej kolorystyki pokoju. Naturalne aspekty, takie jak rośliny doniczkowe, dodają nutę organiczną. „Chciałem wyprowadzić w twoim domu, a także na zewnątrz” – mówi.

„W mojej pracy ma wpływ sił zbrojnych, a także w moim domu, jak moja sofa pokryta namiotami w stylu vintage. To właśnie mnie przyciąga. Miał życie; Opowiada historię – stwierdza Frank.

Szafka do vintage dokumentująca pod okapem przy schodach w przestrzeni mieszkalnej oferuje miejsce na jeden z kapryśnych pokazów Franka.

W jadalni współczesne krzesła Bertoia w połowie wieku, kaftanie szczotkowania, a także metalowy stół boczny na kołach wyglądają w kraju w kierunku przemysłowym. Frank wybrał oprawę oświetleniową, ponieważ przypomniał mu to o żyrandole w holenderskich obrazach Złotego Wieku.

„Tak więc wiele osób myśli o utylitarnym strefie kuchni; Chciałem, aby było przedłużeniem salonu ” – stwierdza Frank. Naczynia i przepisy są przechowywane w sąsiedniej spiżarni.

Zamiast ukrywać garderobę za zamkniętymi drzwiami, Frank zostawił garderobę w swojej sypialni poddanej otwartym, przypominającym loftowym uczuciu. „Mały obszar wydaje się większy, gdy widać ściany” – mówi. Metalowe koszy skarpet i ręczniki. Dwa zabytkowe krzesła z różnych epok, a także wykonane z różnych materiałów, jednak o podobnym kształcie, wytwarzają napięcie, które Frank uwielbia.

Zainspirowany kolorami kuchni na dół w filmie Gosford Park, Frank miał ściany łazienki, a także na boazeriach pomalowanych miękkich odcieniach pergaminu, a także skorupy jaj. Anacyjne przybory toaletowe wyświetlane jak sztuka, a także antyczne lustro ozdobiono suszonym kwiatom z ogrodu dodają uroku.

Para okien przynosi symetrię, a także SSpokój do sypialni gościnnej. Pozostawione nagi, koncentrują się na widoku. Koce warstwowe, a także dywaniki zmiękczają łatwą konfigurację ze strukturą, a także wzorem.

Frank dodał półki do sypialni gościnnej, aby poradzić sobie z rosnącą kolekcją gotowania, stylu i książek o modzie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post