X10 Monitorowanie za pośrednictwem MSN

„Napisałem program, który chciałem i chociaż inni mogą uznać go za zabawne lub użyteczne. Mogą być inni, ale połowa zabawy i tak pisać z moimi funkcjami i bez Nags. Plus odpowiadam na moje własne prośby o przyszłe funkcje znacznie lepiej niż inni ludzie mrugają

Jest to program Windows, który monitoruje ruch X10 i umożliwia skonfigurowanie alertów (wiadomości) do wysyłania na konto użytkownika MSN, gdy niektóre zdarzenia X10 zostaną uruchomione.

Możesz skonfigurować dźwięki dla każdego zdarzenia (które odtwarzają na komputerze lokalnym), które mogą być przydatne do prawidłowego podniesienia zdarzeń X10 (OK, ta funkcja jest tak naprawdę dla efektu HAL2000). Możesz mieć wyzwalacze, które odtwarzają dźwięki, wyzwalacze, które wysyłają wiadomości MSN lub wyzwalacze, które robią oba.

Możesz także zdalnie poprosić o historię aktywności X10 i poprosić o adres IP (dla użytkowników Dilucu, które nie są zapory)…

X10 Dispatcher to aplikacja Windows, która wykorzystuje MSN Messenger do przekazywania zdarzeń podniesionych w zautomatyzowanym środowisku X10. Wymaga to, aby komputer z systemem Windows został włączony i podłączony do Internetu. Działa jak mózg na szczycie ActiveHome Pro. Ten program nie oferuje żadnej funkcjonalności, która zostanie zachowana przez jednostkę sterującą po zamknięciu programu lub komputera.

Program będzie szpiegował zdarzenia X10 przechodzące lub generowane z jednostki sterującej i użyje tego wyzwalającego odtwarzanie pliku WAV lub wysyłania komunikatu MSN Messenger. Dodatkowa funkcjonalność obejmuje zdalne żądanie adresu IP (przydatne głównie dla użytkowników, którzy mogą uruchamiać inne serwery na swoim komputerze, takie jak serwer WWW) i przeglądanie historii X10.

Dzięki tej wersji istnieje ograniczona funkcjonalność do uzbrojenia i rozbrojenia za pośrednictwem pilotów (lub dowolnego innego polecenia X10 przechodzącego lub pochodzącego z jednostki sterującej). Aby to zrobić, skonfiguruj wyzwalacz, jak każdy inny, oprócz ustawy o alercie na „Arm” lub „rozbrojenie”. Jeśli masz RF zdalnie generujący kod (na przykład „A1”), przechodzi przez jednostkę sterującą, dla której spust węszy i strzela. Nie musisz konfigurować ActiveHome Pro dla tego kodu, jeśli nie ma, będzie to tylko ślepa część. Jeśli ActiveHome Pro już używa tego kodu, istniejąca funkcjonalność ActiveHome będzie wykonywać oprócz funkcji wyzwalacza wysyłki x10.

http://members.cox.net/x10dispatch/

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Owiń box sprężynaOwiń box sprężyna

Bray zawija pudełko wiosną w stylu wzorzystym prześcieradło lub podwójną tkaninę zamiast używania ciężkiej bedskirt. Jeśli chcesz, aby wyglądały na stałe, zszywek luźny arkusz kończy się pod polą sprężyna, aby