Nowy szofer Intrinsic wprowadza IP zarządzanie Apple TV

Intrinsic Group wprowadziła nową różnorodność modułów szoferów kontrolowanych przez IP Apple TV, umożliwiając pełną integrację, a także praktyczny dostęp do bogatej w funkcje wrażenia Apple TV.

„Apple TV jest niezwykle popularnym, ale nieustannie rozwijającym się odtwarzaczem medialnym, który zawiera znaczną większość projektów innowacji w domu”, stwierdza Hopkins, dyrektor generalny w Intrinsic Group. „Metodologia zarządzania standardowym odbywa się przez IR. Chociaż działa to, ma swoje ograniczenia, ponieważ nie zapewnia żadnej metody dostępu do popularnego i intuicyjnego zestawu funkcji produktu. Również typowe jest zmniejszenie pąka IR lub spadek deflektora, co powoduje, że właściciel domu przegrał zarządzanie, a także promienne sygnały IR do kilku jednostek w tym samym czasie. Nasza nowa, wewnętrzna, połączona różnorodność modułów szofeurowych spełnia zarówno usunięcie, jak i natychmiastową potrzebę na rynku, umożliwiając instalatorom zapewnienie znacznie lepszego, bardziej godnego zaufania, a także o wiele bardziej przystępnejfikowanej metody bezczelnej IR do kontrolowania Apple TV w domu. ”

Odmiana szofera Apple TV oferuje dwukierunkowe zarządzanie adresem IP urządzeń Apple TV. Zapewnia pełny wzrost dostępu do metadanych, w tym grafiki albumów, teraz odtwarzanie nazwy, obecne ustawienie, a także czas trwania, oprócz zapewnienia właścicielom domów możliwości nawigacji do konkretnego ustawienia poprzez przeciąganie suwaka, a także skakanie do potrzebnego punktu . Na kompatybilnych platformach funkcja ta można szybko połączyć z zarządzaniem głosem dla dodatkowej wygody.

Intrinsic dostarcza szoferów Apple TV dla Elan, Crestron i Crestron Studio. Control4, RTI, a także moduły URC są obecnie w awansie, a także zostaną zaoferowane wkrótce. Szoferzy są licencjonowani na podstawie konfiguracji, a nie na podstawie gadżetu po 75 £ każdy, aby upewnić się, że dowolna liczba telewizorów Apple można zintegrować z jedną zadaniem za jedną cenę. Przed instalacją oferowane są całkowicie bezpłatne kopie do wykorzystania we własnych domach lub w systemach demonstracyjnych.

#
Zapowiedź
Produkt
Ocena
Cena £

1

2021 Apple TV HD (32 GB)

175 recenzji

139,00 £

Kup na Amazon

2

2021 Apple TV 4K (64 GB)

244 recenzje

189,00 £

Kup na Amazon

3

2021 Apple TV 4K (32 GB)

396 recenzji

169,00 £

Kup na Amazon

Więcej informacji na temat różnych modułów firmy Apple TV można odkryć na stronie www.intrinsicGroupmited.com

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest3
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki / zdjęcia partnerskie z Amazon Product Marketing API

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post